2019

Grudzień zdj. 01

Image 1 of 16

10 grudnia. Odbyła się telekonferencja zakładów Amcor w naszym biurze. Uczestniczyli – Mariusz Skrzypek, Czesława Sońta, Marcin Miela, Krzysztof Szymczak, Dominik Szefer. Omówiono bieżącą sytuację w zakładach, problemy i kwestie dialogu, negocjacji. Bardzo dobra forma komunikacji.

Listopad zdj, 01

Image 1 of 18

4-7 listopada – Posiedzenie Executive Committee UNI Global Union w Nyon w Szwajcarii. (Przewodnicząca jest członkiem tego Komitetu). Przewodnicząca z Weroniką Fernandez Mendes ze Światowej Organizacji Kobiet.

Październik zdj. 01

Image 1 of 38

1-2 Pażdziernika. Konferencja końcowa Projektu COZZ, która odbyła się w Warszawie. Projekt dotyczył organizowania Związków Zawodowych na terenie Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Uczestniczyło ok. 100 związkowców z całej Europy.

Wrzesień zdj. 01

Image 1 of 19

6 września - Spotkanie grupy sterującej działaniami w sektorze poligrafii i opakowań. Uczestnicy to: przedstawiciel COZZ, Zarządu KRZZP, koncernów Amcor, Smurfit Kappa, Sofidel. Spotkanie dotyczyło współpracy ZZP z COZZ.

Sierpień zdj. 01

Image 1 of 6

2 sierpnia - Wiazanka dla Bohaterów PWPW.

Lipiec zdj. 01

Image 1 of 6

22 lipca - Spotkanie robocze związkowców z Amcor Specialty Cartons z Łodzi w OPZZ. Omówiono aspekty prawne z prawnikiem Pawłem Śmigielskim przed negocjacjami w firmie.

Czerwiec zdj. 01

Image 1 of 7

1 czerwca –Przewodnicząca była gościem na Balu „Złotego Gryfa” organizowanego przy okazji konkursu na najlepszą jakość w poligrafii przez Polską Izbę Druku.

Maj zdj. 02

Image 2 of 30

9 maja - pikieta przed Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie emerytur stażowych (35 i 40 lat pracy) i pomostowych. Nasz Związek reprezentowały m.in. Przewodnicząca i Sekretarz naszego Związku.

Kwiecień zdj. 01

Image 1 of 21

4 kwietnia Przewodnicząca Związku Czesława Sońta i Sekretarz Maria Siwińska były na spotkaniu z Panią Dyrektor Zespołu Szkół Poligraficznych w Warszawie Beatą Prugar, która prosiła o pomoc w działaniu szkoły, warsztatów.

Marzec zdj. 01

Image 1 of 12

Posiedzenie Komisji Kobiet 6 marca 2019.

Luty zdj. 01

Image 1 of 5

19 lutego Spotkanie w Zakładową Radą Quad/Graphics z Wyszkowa w naszym biurze w Warszawie.

Styczeń

Image 1 of 1

23 i 29 stycznia odbyły się spotkania negocjacyjne ZUZPPW – MON.