2022

Grudzień zdj. 01

Image 1 of 6

6 grudnia - Posiedzenie Prezydium powołanego na X Kongres OPZZ.

Listopad zdj. 02

Image 2 of 13

W dniach 4-6 listopada odbyło się w Kazimierzu Dolnym Walne Zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze Związku Zawodowego Poligrafów. W wyniku wyborów ponownie Przewodniczącą na następną kadencję została Czesława Sońta. Wiceprzewodniczącym został - Tomasz Chmielewski, Sekretarzem Związku - Adam Penkul.

Październik zdj. 01

Image 1 of 25

4 października – Komisja Kobiet, która odbyła się w Sejmie na zaproszenie posłów Lewicy. Omawiano problemy kobiet – płace i inne.

Wrzesień zdj. 01

Image 1 of 10

1 września – Spotkanie z Panem Piotrem Olkiem – twórcą naszego znaczka związkowego. Niestety nic już nie zostało. Pan Olek zamknął swoją działalność. Wielka szkoda.

Sierpień zdj. 01

Image 1 of 10

2 sierpnia – Uroczystość „Obrony Reduty PWPW”. Wieniec złożony od ZZP przez Przewodniczącą Czesławę Sońtę, Leszka Wierzbowskiego, Michała Plewkę. Spotkanie z Wiceprezesem Zarządu Piotrem Ciompą . Jak zwykle najważniejszą postacią był Juliusz Kulesza.

Lipiec

Image 1 of 1

6 lipca – z budowniczymi Placu pięciu Rogów przed bramą naszego biura.

Czerwiec zdj. 01

Image 1 of 17

1 czerwca – Nasze biuro – magazyn.

Maj zdj. 01

Image 1 of 20

9-10 maja – Konferencja „Bibuły” i uroczystość za zmarłego Piera Verderio. Powiedziałam krótkie wspomnienie w imieniu ZZP o współpracy z Pierem. Udostępniłam Uni Europa nasze zdjęcia z Pierem. Czesława Sońta uczestniczyła w konferencji online.

Kwiecień zdj. 01

Image 1 of 23

5 kwietnia – Spotkanie online z Danielem Fernandezem i Mariuszem Skrzypkiem, przygotowujące konferencję i szkolenie w Polsce.

Marzec zdj. 01

Image 1 of 19

4 marca – Komisja Kobiet – online.

Luty zdj. 01

Image 1 of 4

10 lutego – Konferencja online „AMCOR”.

Styczeń zdj. 01

Image 1 of 6

Robocze spotkanie Zakładowych Organizacji Związkowych w biurze KR.