2021

Grudzień zdj. 01

Image 1 of 14

1 grudnia w naszym biurze odbyło się spotkanie z Zakładową Radą Związku Smurfit Kappa, w którym udział wzięli Przewodnicząca Związku Czesława Sońta, Sekretarz Związku Maria Siwińska, prawnik OPZZ Paweł Śmigielski.

Listopad zdj. 01

Image 1 of 8

16 listopada – Na zaproszenie Przewodniczącej ZRZ Ewy Peter z Quad/Graphics Europa odbyła się wizyta Przewodniczącej Związku Czesławy Sońty, Prawnika związkowego Marcina Sokalskiego oraz Przewodniczącej Komisji Rewizyjnej Krystyny Mastalerczuk. Przyjęto nas bardzo miło. Zwiedziliśmy cały Zakład. Drukarnia jest ogromna i widać, że cały czas się unowocześnia i rozwija.

Październik zdj. 01

Image 1 of 14

1 października – wizyta w zakładzie MPS w Białymstoku, również na zaproszenie Zarządu MPS. Zobaczyli zakład i produkcję. Bardzo nowocześnie i widać dbałość o BHP. Przyjęcie bardzo dobre. Spotkali się z Zakładową Radą Związku. Z Przewodniczącym Karolem dodatkowo rozmawiali w pokoju związkowym.

Wrzesień zdj. 20

Image 20 of 20

29 września – Przewodnicząca Związku Czesława Sońta i Prawnik Marcin Sokalski wzięli udział w uroczystości w MPS Tczew z okazji 15-lecia firmy. Przewodnicząca otrzymała oficjalne zaproszenie od Zarządu Firmy. Jest to firma z kapitałem amerykańskim. Obecna była elita Tczewa, prezydent, starosta, wojewoda gdański. Mieli możliwość zwiedzenia całego zakładu. Przewodnicząca wręczyła dyplom okolicznościowy dla firmy od Krajowej Rady. Następnego dnia była uroczystość dla pracowników. Dobry gest ze strony Zarządu firmy.

Sierpień zdj. 01

Image 1 of 18

2 sierpnia – rocznica zdobycia Reduty PWPW w czasie Powstania Warszawskiego. W czasie uroczystości wieniec złożyli: Czesława Sońta, Mirosław Dębski i Leszek Wierzbowski.

Lipiec zdj. 01

Image 1 of 2

1 lipca – spotkanie Przewodniczącej Związku (na zoomie) z Zarządem MPS w Białymstoku. Chcą wejść w spór zbiorowy – zbyt małe podwyżki i nie działająca klimatyzacja. 6 lipca - Przewodniczący Karola Zychowicz z MPS Białystok poinformował telefonicznie, że sporu nie będzie ponieważ wynegocjowali 10% podwyżek na dwa lata.

Czerwiec zdj. 01

Image 1 of 15

2 czerwca – spotkanie w naszym biurze ze Związkami z PWPW w sprawie dialogu społecznego.

Maj zdj. 01

Image 1 of 6

5 maja – Zdalne Światowe spotkanie koncernu Amcor.

Kwiecień zdj. 01

Image 1 of 14

6 kwietnia odbyła się konferencja nt. druku zabezpieczonego (przeniesiona z 4 marca) w którym wzięła udział Przewodnicząca Związku.

Marzec zdj. 01

Image 1 of 19

02 marca – złożenie listu otwartego w Kancelarii Premiera w sprawie Drukarni przy Ministerstwie Pracy.

Luty zdj. 01

Image 1 of 7

02 lutego – odbyło się spotkanie z Przewodniczącym Zakładowej Rady Związku w Seregni Printing Group Arturem Klimkowskim oraz szkolenie i omówienie sytuacji w firmie.

Styczeń zdj. 01

Image 1 of 6

5 stycznia 2021 roku. Uroczystość pogrzebowa naszej koleżanki Izabelli Jedynak. Warszawia. Cmentarz Bródnowski.