2021

Grudzień zdj. 01

Image 1 of 14

1 grudnia w naszym biurze odbyło się spotkanie z Zakładową Radą Związku Smurfit Kappa, w którym udział wzięli Przewodnicząca Związku Czesława Sońta, Sekretarz Związku Maria Siwińska, prawnik OPZZ Paweł Śmigielski.

Listopad zdj. 01

Image 1 of 8

16 listopada – Na zaproszenie Przewodniczącej ZRZ Ewy Peter z Quad/Graphics Europa odbyła się wizyta Przewodniczącej Związku Czesławy Sońty, Prawnika związkowego Marcina Sokalskiego oraz Przewodniczącej Komisji Rewizyjnej Krystyny Mastalerczuk. Przyjęto nas bardzo miło. Zwiedziliśmy cały Zakład. Drukarnia jest ogromna i widać, że cały czas się unowocześnia i rozwija.

Październik zdj. 01

Image 1 of 14

1 października – wizyta w zakładzie MPS w Białymstoku, również na zaproszenie Zarządu MPS. Zobaczyli zakład i produkcję. Bardzo nowocześnie i widać dbałość o BHP. Przyjęcie bardzo dobre. Spotkali się z Zakładową Radą Związku. Z Przewodniczącym Karolem dodatkowo rozmawiali w pokoju związkowym.

Wrzesień zdj. 01

Image 1 of 20

1 września – robocze spotkanie z Przewodniczącym ZRZ w PWPW Leszkiem Wierzbowskim w celu opracowania wspólnego stanowiska dotyczącego dialogu społecznego.

Sierpień zdj. 18

Image 18 of 18

W dniach 24-27 sierpnia – Przewodnicząca Związku uczestniczyła w szkoleniu COZZ w Piechowicach. Tematem spotkania był mentoring – szkolenie, warsztaty COZZ i Uni Europa. Konferencja międzynarodowa. Zaszczycili nas swoją obecnością Weronika Fernandez Mendez z Komisji Kobiet Uni Global, Marta Ochoa – Komisja Młodych, Rafał Tomasiak – Dyrektor COZZ.

Lipiec zdj. 01

Image 1 of 2

1 lipca – spotkanie Przewodniczącej Związku (na zoomie) z Zarządem MPS w Białymstoku. Chcą wejść w spór zbiorowy – zbyt małe podwyżki i nie działająca klimatyzacja. 6 lipca - Przewodniczący Karola Zychowicz z MPS Białystok poinformował telefonicznie, że sporu nie będzie ponieważ wynegocjowali 10% podwyżek na dwa lata.

Czerwiec zdj. 01

Image 1 of 15

2 czerwca – spotkanie w naszym biurze ze Związkami z PWPW w sprawie dialogu społecznego.

Maj zdj. 01

Image 1 of 6

5 maja – Zdalne Światowe spotkanie koncernu Amcor.

Kwiecień zdj. 01

Image 1 of 14

6 kwietnia odbyła się konferencja nt. druku zabezpieczonego (przeniesiona z 4 marca) w którym wzięła udział Przewodnicząca Związku.

Marzec zdj. 01

Image 1 of 19

02 marca – złożenie listu otwartego w Kancelarii Premiera w sprawie Drukarni przy Ministerstwie Pracy.

Luty zdj. 01

Image 1 of 7

02 lutego – odbyło się spotkanie z Przewodniczącym Zakładowej Rady Związku w Seregni Printing Group Arturem Klimkowskim oraz szkolenie i omówienie sytuacji w firmie.

Styczeń zdj. 01

Image 1 of 6

5 stycznia 2021 roku. Uroczystość pogrzebowa naszej koleżanki Izabelli Jedynak. Warszawia. Cmentarz Bródnowski.